CNC operator /Programista - Wałbrzych

CNC operator /Programista

Miasto: Ogłoszenia Wałbrzych, Region: Lubelskie

Biuro pracy A&A People bv z Holandii poszukuje
specjalisty CNC operator frezer - programista

Wymagania:
Kilkuletnie doświadczenie w pracy z frezarkami CNC w systemie Fanuc,
Sprawna i efektywna umiejętność ustawienia maszyny, doboru narzędzi i obsługi,
Znajomość kodów CNC dla sprawnej obsługi maszyny,
Praktyczna znajomość rysunku technicznego,
Mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego lub niemieckiego,
Mile widziane doświadczenie w programowaniu przy użyciu SOLIDCAM
Opis:
Zadania:
Programowanie (z pulpitu przygotowanie prostych części, z komputera elementów skomplikowanych), Ustawianie i obsługa Frezarek CNC przy zachowaniu najwyższej jakości wykonania. Produkcja maszyn, urządzeń i prototypów dla przemysłu motoryzacyjnego (małe serie lub produkcja jednostkowa). Utrzymywanie maszyny w sprawności (czyszczenie, dbanie o poziom płynów itp.)
Oferujemy:
Praca na czas nieokreślony
Możliwość rozwoju zawodowego
Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji
Pomoc w załatwieniu formalności
Miejsce pracy:Holandia -Zevenaar
Kontakt:
recruitment@aapeople.nl
tel 0031316344968 p.Beata Selman

Autor ogłoszenia

AA People bv

Telefon: 0031316344968