Przedstawiciel Handlowy - praca dodatkowa - Wałbrzych

Przedstawiciel Handlowy - praca dodatkowa

Miasto: Ogłoszenia Wałbrzych, Region: Lubelskie

Firma konsultingowo-usługowa poszukuje kandydatów na stanowisko Przedstawiciela Handlowego do sprzedaży usług telekomunikacyjnych na terenie Wałbrzycha i okolic.

Forma zatrudnienia:
- umowa-zlecenie

Opis stanowiska:
- aktywne pozyskiwanie klientów korporacyjnych i indywidualnych
- praca w terenie
- nienormowany czas pracy
- wynagrodzenie prowizyjne

Wymagania:
- wysoka motywacja do pracy
- zdolności interpersonalne

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres: fabella@poczta.pl
W temacie maila prosimy wpisać praca-walbrzych.

Prosimy o dołączenie do maila następującej informacji:
Zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.