Projektant Programista JAVA - Wałbrzych

Projektant Programista JAVA

Miasto: Ogłoszenia Wałbrzych, Region: Lubelskie

Miejsce pracy: Wałbrzych

Zadania:
• Analiza wymagań biznesowych
• Projektowanie architektury systemu
• Projektowanie interfejsów graficznych
• Projektowanie struktur relacyjnych baz danych
• Tworzenie kodu zgodnie z ustalonymi standardami
• Tworzenie algorytmów
• Tworzenie scenariuszy testów
• Przeprowadzanie testów funkcjonalnych
• Regularne raportowanie efektów swojej pracy
Wymagania:
• Umiejętność analitycznego myślenia
• Wykształcenie wyższe informatyczne (lub studenci ostatnich lat)
• Minimum 1 rok doświadczenia praktycznego
• Znajomość J2SE oraz J2EE (EJB)
• Znajomość SQL
• Umiejętność projektowania relacyjnych baz danych
• Znajomość środowiska Netbeans
• Rozumienie diagramów UML
Oferujemy:
• Pracę w renomowanej firmie o wysokich standardach pracy
• Możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w zaawansowanym projekcie programistycznym
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Umowa na czas trwania projektu z możliwością przedłużenia współpracy
• Możliwość korzystania z bogatego zaplecza socjalnego (stołówka, sala gimnastyczna, sauna)
• Możliwość wynajęcia mieszkania służbowego dla osób spoza Wałbrzycha

Autor ogłoszenia

\"Gi Group\" Sp. z o.o.