Szwacz/ -ka - Wałbrzych

Szwacz/ -ka

Miasto: Ogłoszenia Wałbrzych, Region: Lubelskie

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.
SZWACZ/-KA
Miejsce pracy: Wałbrzych
Nr ref. SZ/W-ch

CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ ?
• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• umowę o pracę tymczasową podpisywaną z InterKadrą
• 3 – zmianowy system pracy
• atrakcyjne wynagrodzenie +premia
OBOWIĄZKI
• właściwa i terminowa realizacja wyznaczonych zadań,
• szycie maszynowe elementów fotela samochodowego,
• zapewnienie ciągłości produkcji.

WYMAGANIA
• sumienność, terminowość
• umiejętność pracy w grupie
• umiejętność szycia na maszynie,
• doświadczenie na podobnym stanowisku pracy mile widziane,
• zdolności manualne,

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na podany adres mailowy z dopiskiem w tytule \"SZ/W-ch\" lub też o kontakt telefoniczny

InterKadra Sp. z o.o.
Ul. Uczniowska 21, Wałbrzych
Tel. 666 826 928
E-mail: praca.walbrzych@interkadra.pl

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Autor ogłoszenia

InterKadra

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Szwacz/ -ka