SPECJALISTA DS. BHP - Wałbrzych

SPECJALISTA DS. BHP

Miasto: Ogłoszenia Wałbrzych, Region: Lubelskie

Dla naszego Klienta z branży motoryzacyjnej na terenie Świdnicy poszukujemy pracowników na stanowisko Specjalisty ds. BHP:

WYMAGANIA:
-wykształcenie wyższe o kierunku lub specjalności związanej z bezpieczeństwem
i higieną pracy
-znajomość przepisów w zakresie bezpieczeństwa pracy
-minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
-dobra znajomość języka angielskiego
-znajomość pakietu MS Office

OBOWIĄZKI:
-formułowanie i wdrażanie strategii BHP we współpracy z kierownikami operacyjnymi
w celu osiągnięcia wymaganych praktyk
-opracowanie programów i procedur zgodnie z przepisami obowiązującego prawa
-przeprowadzanie ocen ryzyka i rozbudowywanie środków kontroli
-nadzór nad ochroną przeciw pożarową zakładu
-współpraca z władzami lokalnymi i instytucjami zewnętrznymi

OFERUJEMY:
-ciekawą pracę dla ambitnych i zaangażowanych osób
-pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
-atrakcyjne wynagrodzenie
-możliwość zdobycia większych kwalifikacji zawodowych

Osoby zainteresowane proszone są przesyłanie CV na adres pollux.info@pollux-international.eu lub o bezpośrednie zgłoszenie się w Agencji Pracy „Pollux” w Świdnicy, ul. Bohaterów Getta 21/1 (wejście od 1-ego Maja), tel.074 856 60 80. Godziny otwarcia: 9- 17.

Autor ogłoszenia

POLLUX

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - SPECJALISTA DS. BHP