Magazynier z uprawnieniami (Wałbrzych) premie, darmowy dojazd - Wałbrzych

Magazynier z uprawnieniami (Wałbrzych) premie, darmowy dojazd

Miasto: Ogłoszenia Wałbrzych, Region: Lubelskie

AWG Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko: Operator wózka widłowego

Miejsce wykonywania pracy: Wałbrzych

Wymagania:
- uprawnienia do obsługi wózków widłowych
- prawo jazdy kat. B
- dyspozycyność do pracy w systemie 4-brygadowym
- doświadczenie w obsłudze wózków widłowych

Obowiązki:
- załadunek towaru
- transport wewnątrz magazynu
- rozładunek towaru
- rozmieszczenie produktów na magazynie

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową uprawniającą do urlopu wypoczynkowego oraz zwolnienia lekarskiego.
- możliwość przedłużenia współpracy bezpośrednio w strukturach pracodawcy z bogatym pakietem socjalnym
- wynagrodzenie podstawowe + premia i dodatek
- transport pracowniczy

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesyłania CV pod ogłoszeniem bądź kontakt telefoniczny z naszym biurem.

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.)\"

Autor ogłoszenia

AWG

Telefon: 665440731