KSIĘGOWA ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA CZESKIEGO - Wałbrzych

KSIĘGOWA ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA CZESKIEGO

Miasto: Ogłoszenia Wałbrzych, Region: Lubelskie

KSIĘGOWA ZE ZNAJOMOŚCIĄ
JĘZYKA CZESKIEGO

Dla naszego Klienta poszukujemy pracownika na stanowisko księgowej ze znajomością języka czeskiego. Miejsce pracy: GRÓJEC!!

WYMAGANIA:
-doświadczenie w pracy na w/w stanowisku min. 2 lata
-dobra znajomość języka czeskiego
-znajomość języka angielskiego
-znajomość programów księgowych
-znajomość pakietu MS Office
-samodzielność i dyspozycyjność

OBOWIĄZKI:
-prowadzenie pełnej księgowości

OFERUJEMY:
-atrakcyjne wynagrodzenie
-interesującą pracę w dynamicznym zespole
-samodzielność działania, szeroki zakres odpowiedzialności
-szerokie możliwości rozwoju zawodowego
-stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie swoich aplikacji na adres pollux.info@pollux-international.eu , pollux.ewa@pollux-international.eu lub o bezpośredni kontakt w siedzibie firmy: Agencja Pracy „Pollux” ul. Bohaterów Getta 21/1 w Świdnicy, tel.074 856 60 80.Godziny otwarcia: 9-17.

Autor ogłoszenia

POLLUX

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - KSIĘGOWA ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA CZESKIEGO