Manager ds.BSS LUB Doradca Klienta - Wałbrzych

Manager ds.BSS LUB Doradca Klienta

Miasto: Ogłoszenia Wałbrzych, Region: Lubelskie

Profesjonalna Instytucja Finansowa Gold Broker Poszukuje

Managera ds. Budowy Struktury Sprzedaży

GOLD BROKER jest liderem sprzedaży mobilnej i rynku finansowego w Polsce. Mocną pozycje zawdzięczamy rzetelnej pracy naszych pracowników i zaufaniu naszych klientów. Nieustannie doskonalimy nasze oferty i usługi. Wierzymy, że tylko razem możemy odnieść sukces.

MANAGER rozwijający się i pracujący pod naszymi skrzydłami to osoba skazana na bezwzględny sukces posiadająca w swojej ofercie kilkanaście produktów finansowych, proste systemy on-line, a ponadto stałą opiekę z ramienia firmy, jak również stałe wsparcie techniczno, operacyjne działów administracyjnych w pracy. Manager to osoba dbająca o wolumen sprzedażowy struktury jak również osoba budująca strukturę sprzedażową.

MANAGER GOLD BROKER to jednym słowem najwyższa prowizja i ponad prowizja na rynku za sprzedaż, pośrednictwo finansowe i zarządzanie strukturą sprzedażową.

OD KANDYDATÓW NA MANAGERÓW WYMAGAMY:

-Minimum wykształcenia średniego, preferowane wyższe oraz braku karalności;
-Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej produktów finansowych;
-Umiejętności budowania relacji z klientami;
-Umiejętności organizowania własnej pracy;
-Nastawienia na rezultat i skazanie na sukces pod naszymi skrzydłami;
-Doświadczenie w sprzedaży kredytów bądź pracy w sektorze finansowym;
-Łatwości w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi;
-Budowania struktury sprzedażowej;
-Logistycznego myślenia, planowania i odpowiedzialności;
-Umiejętności zarządzania zasobem ludzkim i zdolności interpersonalnych;
-Zdolności przywódcze;

GŁÓWNE OBOWIĄZKI MANAGERA GOLD BROKER:

-Aktywna sprzedaż kredytów gotówkowych, konsolidacyjnych i kart kredytowych oraz OFE;
-Budowanie struktury sprzedażowej i profesjonalne zarządzanie zasobem ludzkim GOLD BROKER w terenie;
-Nawiązanie kontaktów i długotrwała współpraca z klientami i partnerami GOLD BROKER;
-Obsługa systemów informacyjnych i umiejętność pracy w zespole i nienormowanym czasie pracy;
-Aktywne pozyskanie nowych klientów, partnerów i samodzielność w gospodarowaniu i planowaniu czasu pracy.

MANAGEROWI OFERUJEMY:

-Najwyższe prowizje i ponad prowizje sprzedażowe na rynku;
-Akademię Rozwoju Zawodowego;
-Profesjonalne Szkolenia i Profesjonalną opiekę z ramienia GOLD BROKER;
-Bogate plany motywacyjne;
-Możliwość uczestnictwa w wielu konkursach sprzedażowych;
-Jasną, przejrzystą umowę oraz profesjonalną rozmowę kwalifikacyjną;
-Możliwość rozwoju zawodowego i pracę u lidera finansowego sprzedaży mobilnej w Polsce.

Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV ze zdjęciem oraz List Motywacyjny na adres:

rekrutacja.gb@wp.pl
W Temacie prosimy wpisać NR.Ref ( Wybrane preferowane miejsce pracy)

Prosimy o dopisanie klauzuli:

\"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)\".

Doradca Klienta
Nr ref: DK/preferowane miejsce pracy

Miejsca pracy:
(Wałbrzych,Świdnica,Boguszów,Dzierżoniów,Świebodzice,Głuszyca,Mieroszów i cały dolnyśląsk)

WYMAGANIA

Wykształcenie średnie
Umiejętność pozyskiwania klientów oraz trwałego budowania relacji
Umiejętności organizowania własnej pracy
Chęć oraz nastawienie na osiąganie celów
Ambicja, empatia oraz silna motywacja
Dodatkowym atutem (nie koniecznym) będzie znajomość branży Finansowej

OFERUJEMY

Wysokie zarobki ( najwyższe na rynku)
Akademię Rozwoju Zawodowego
Bogate pakiety motywacyjne
Bezpłatne szkolenia
Bezstresową pracę na bazie relacji ,,Partner – Partner”
Nienormowany czas pracy
Profesjonalną opiekę z ramienia Firmy