Księgowy/ a - Wałbrzych

Księgowy/ a

Miasto: Ogłoszenia Wałbrzych, Region: Lubelskie

Hunter Wild Sp. z o.o. jest nowoczesną, renomowaną firmą, należącą do Grupy Kapitałowej Polski Koncern Mięsny DUDA S.A.. Nasza firma specjalizuje się w skupie i przerobie zwierzyny łownej. W obecnej chwili poszukujemy pracowników na stanowisko:
KSIĘGOWY/A

Opis stanowiska:
• Wykonywanie zadań w zakresie księgowości finansowej zgodnie z obowiązującymi instrukcjami i standardami
• Sprawdzanie dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym
Oferujemy:
• Umowę na zastępstwo w pełnym etatacie
• System pracy jednozmianowy
• Wynagrodzenie miesięczne 1800 zł/brutto
• Miłą atmosferę pracy
Wymagania
• Wykształcenie kierunkowe – ekonomiczne średnie lub wyższe
• Umiejętność obsługi Windows i MS Office
• Doświadczenie zawodowe min. 2 lata
• Systematyczność i dokładność
KONTAKT
a.pietraszek@pkmduda.pl
Hunter Wild Sp. z o.o.
ul. Wrocławska 83
58-309 Wałbrzych

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na podany adres mailowy z dopiskiem „K/Hunter”