Pracownik Produkcji- Biskupice Podgórne - Trzebnica

Pracownik Produkcji- Biskupice Podgórne

Miasto: Ogłoszenia Trzebnica, Region: Lubelskie

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. (certyfikat 3171) jest obecna na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały oddziały w 6 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Strzelcach Opolskich, Poznaniu oraz w Przemyślu. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.

Dla naszego Klienta którego zakład znajduje się w Biskupicach Podgórnych, poszukujemy osób na stanowisko:

Opis stanowiska pracy:
- prace pomocnicze przy produkcji i obróbce stali;
Oferujemy:
- umowę o pracę tymczasową;
- atrakcyjne wynagrodzenie w kwocie 1900 zł brutto/m-;
- pracę w systemie 2 lub 3 zmianowym w zależności od linii produkcyjnej;
- po okresie próbnym bezpośrednie zatrudnienie u Klienta + podwyższenie stawki zasadniczej;
- możliwość wyrobienia uprawnień do obsługi suwnic;
Wymagania
- własny dojazd do Biskupic Podgórnych;
- mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji;
- mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic i wózków widłowych;
- komunikatywność, staranność i rzetelność;
- zaangażowanie.

Agencja Pracy Pollux
ul.Kościuszki 54a, 50-009 Wrocław
tel. 503 801 790, (71) 347 17 25
mail: pollux.wroclaw@pollux-international.eu

Autor ogłoszenia

POLLUX

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Pracownik Produkcji- Biskupice Podgórne