Operator linii montażowej - Trzebnica

Operator linii montażowej

Miasto: Ogłoszenia Trzebnica, Region: Lubelskie

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. (Certyfikat nr 3171) jest obecna na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały oddziały w 6 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Strzelcach Opolskich, Poznaniu oraz w Przemyślu. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.

Dla naszego Klienta, którego zakłady zlokalizowane są na terenie Bielan Wrocławskich, obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:
-montaż elementów na linii produkcyjnej;
-ZAPEWNIENIE PRODUKCJI ZGODNIE Z NORMAMI JAKOŚCIOWYMI (INSTRUKCJE, PLANY KONTROLI)
Oferujemy:
- PRACĘ W SYSTEMIE JEDNOZMIANOWYM OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU (07.00-15.00);
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową;
- ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE UZALEŻNIONE OD POSIADANEGO DOŚWIADCZENIA;
- możliwość bezpośredniego zatrudnienia po okresie próbnym;
WYMAGANIA:
- doświadczenie na linii produkcyjnej w montażu elementów elektrycznych (min ok 1 rok);
- MILE WIDZIANE UPRAWNIENIA SEP DO 1 KV;
- MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE W BRANŻY MOTORYZACYJNEJ;
- mile widziane wykształcenie techniczne/mechaniczne/elektryczne;
- DOBRY DOJAZD DO MIEJSCA PRACY (BIELANY WROCŁAWSKIE);
- dyspozycyjność i chęć do pracy.
AGENCJA PRACY POLLUX
UL.KOŚCIUSZKI 54A, 50-009 WROCŁAW
TEL. 503 801 790, (71) 347 17 25
MAIL: POLLUX.WROCLAW@POLLUX-INTERNATIONAL.EU

Autor ogłoszenia

POLLUX

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Operator linii montażowej