Opiekunka osób starszych na terenie Niemiec - Świdnica

Opiekunka osób starszych na terenie Niemiec

Miasto: Ogłoszenia Świdnica, Region: Lubelskie

OPIS STANOWISKA / ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- zabiegi pielęgnacyjne i czuwanie nad bezpieczeństwem podopiecznego

- pomoc przy codziennej toalecie oraz przygotowywaniu i spożywaniu posiłków

- utrzymanie porządku i pomoc w codziennych czynnościach domowych

- chodzenie z podopiecznym na spacery

- dotrzymywanie towarzystwa

- ewentualnie robienie zakupów, wizyty u lekarza, bądź w aptece

OCZEKUJEMY:

- komunikatywnej znajomości języka niemieckiego

- mile widziane jest wykształcenie medyczne lub doświadczenie w opiece nad osobami starszymi lub chorymi

- zaangażowania oraz cierpliwości

- dobrego stanu zdrowia

- szacunku dla osób starszych

GWARANTUJEMY:

- bezpieczną i w pełni legalną pracę za granicą (umowa cywilno-prawna, odprowadzane składki ZUS)

- Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego, które obowiązuje na terenie wszystkich krajów UE - druk A1

- atrakcyjne wynagrodzenie 900-1100 EURO

- zwrot kosztów dojazdu

- wyjazd na co najmniej 2 miesiące (z możliwością przedłużenia pobytu)

- możliwość wyjazdów w systemie zmianowym

- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego

KONTAKT:

Prosimy o zgłaszanie swojej kandydatury poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego , który znajduje się na stronie internetowej naszego biura www.samarytanin24.pl . Formularz znajdą Państwo w zakładce \\\"Praca dla Pielęgniarek / Opiekunek\\\". W razie pytań prosimy o kontakt pod numerami telefonów: 74/ 851 98 46 (po - pt 08:30 - 16:30) lub 791 092 916 (po - pt 08:30 - 16:30).

Autor ogłoszenia

Samarytanin24.pl

Telefon: 74 851 98 46

ZdjęciaZdjecia - Opiekunka osób starszych na terenie Niemiec