Ustawiacz wtryskarek - Świdnica

Ustawiacz wtryskarek

Miasto: Ogłoszenia Świdnica, Region: Lubelskie

Dla naszego Klienta na terenie strefy ekonomicznej w Świdnicy poszukujemy osób na stanowisko: ustawiacz wtryskarek.

Obowiązki:
-kontrola jakości produkcji
-konserwacja maszyn i form wtryskowych
-nadzór nad procesem produkcji
-prowadzenie dokumentacji jakościowej i produkcyjnej
-ustawianie maszyn peryferyjnych i wtryskarek tworzyw sztucznych
-zmiana form wtryskowych

Wymagania:
-wykształcenie średnie techniczne,mechaniczne
-doświadczenie zawodowe w zakresie ustawiania i obsługi wtryskarek
-umiejętność pracy w zespole
-ukierunkowana na cel i zorganizowana praca

Oferujemy:
-umowę o pracę
-atrakcyjne wynagrodzenie od 2000-2400zł brutto

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV pod adres pollux.info@vp.pl
lub o zgłoszenie się w Agencji Pracy „Pollux” ul. Bohaterów Getta 21/1
58-100 Świdnica tel.074 856 60 80 kom.513 122 392. Godziny otwarcia:9-17

Autor ogłoszenia

POLLUX

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Ustawiacz wtryskarek