TECHNIK DRUKARZ - Świdnica

TECHNIK DRUKARZ

Miasto: Ogłoszenia Świdnica, Region: Lubelskie

Dla naszego Klienta ze specjalnej strefy ekonomicznej w Świdnicy poszukujemy osób na stanowisko technika drukarza:

OCZEKIWANIA:
-wykształcenie minimum średnie; poligraficzne będzie dodatkowym atutem
-doświadczenie w pracy na drukarni oraz znajomość zasad obsługi maszyn drukarskich (mile widziana obsługa maszyn flexograficznych)
-dobra organizacja pracy, umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowanie decyzji w swoim obszarze
-zaangażowanie do pracy, chęć uczenia się i pomagania współpracownikom

ZADANIA:
- obsługa maszyn drukarskich flexograficznych, przygotowanie i rozliczenie produkcji
-udział w rozwiązywaniu problemów związanych z obsługą maszyn i pomoc w naprawach
-czynny udział w projektach ciągłego doskonalenia produkcji (Continous Improvement)
-współpraca w obrębie całego obszaru Drukarni i osiąganie wyników będących rezultatem pracy zespołowej
-dbałość o bezpieczeństwo pracy, przestrzeganie zasad jakości oraz 5S

OFERUJEMY:
-pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
-atrakcyjne wynagrodzenie
-umowę o pracę
-możliwość rozwoju kwalifikacji zawodowych

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV na adres pollux.agnieszka@pollux-iternational.eu albo o zgłoszenie się w Agencji Pracy „Pollux” w Świdnicy, ul. Bohaterów Getta 21/1 (wejście od 1-ego Maja), tel.074 856 60 80 , tel. kom. 0513 122 382. Godziny otwarcia: 9:00-17:00.

Autor ogłoszenia

POLLUx

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - TECHNIK DRUKARZ