PRACOWNIK KONTROLI JAKOŚCI - Świdnica

PRACOWNIK KONTROLI JAKOŚCI

Miasto: Ogłoszenia Świdnica, Region: Lubelskie

Dla naszego Klienta poszukujemy osób do pracy w Świdnicy i w Żarowie na stanowisko:

Pracownik kontroli jakości

Obowiązki:
-kontrola faz procesu produkcyjnego i zapobiegania wytwarzaniu towarów złej jakości
-przestrzeganie standardów jakości obowiązujących w firmie
-kontrola za pomocą specjalnych urządzeń
-przygotowanie dokumentacji jakościowej
-prowadzenie zapisów po przeprowadzonych pomiarach
-sporządzanie raportów kontroli
-podejmowanie działań korygujących i zapobiegawczych

Oferujemy:
-atrakcyjne wynagrodzenie 2000-2200zł brutto
-umowę o pracę
-praca w systemie trzyzmianowym

Wymagania:
-min.1rok doświadczenia na stanowisku pracownik kontroli jakości

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV pod adres :
pollux.info@vp.pl lub o zgłoszenie się .w
Agencji Pracy „Pollux” ul. Bohaterów Getta 21/1 58-100 Świdnica
tel.074 856 60 60 kom.513 122 392.
Godziny otwarcia:9-17

Autor ogłoszenia

Pollux

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - PRACOWNIK KONTROLI JAKOŚCI