Osoba sprzątająca do pracy w hotelu. Praca od zaraz - Świdnica

Osoba sprzątająca do pracy w hotelu. Praca od zaraz

Miasto: Ogłoszenia Świdnica, Region: Lubelskie

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy

Osób do sprzątania restauracji – hotelu
Praca od zaraz
MIEJSCE PRACY: okolice Wałbrzycha/Świdnicy, ok. 25 km od Dzierżoniowa

Obowiązki:
Do obowiązków należeć będzie min.: utrzymywanie czystości hotelu.

Wymagania:
Doświadczenie w usługach porządkowych dużych powierzchni.
Aktualna książeczka sanepidu.
Gotowość do podjęcia pracy od zaraz.
Mile widziane osoby z własnym transportem.

Oferujemy :
Miejsce pracy: okolice Wałbrzycha/Świdnicy, ok. 25 km od Dzierżoniowa
Umowę zlecenie
Wynagrodzenie 5,50 zł/h netto (+ napiwki)
Wyżywienie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres:

wroclaw@intemporis.eu

W TYTULE wiadomości proszę o wpisanie stanowiska –OSOBA DO SPRZĄTANIA - . Aplikacje bez wpisanego nazwy stanowiska nie będą brane pod uwagę.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. Aplikacje bez numeru referencyjnego lub nazwy stanowiska nie będą brane pod uwagę.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych tekst jednolity : Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.

Autor ogłoszenia

In Temporis Sp. z o .o.

Telefon: 717927933