Operator Transportu Wewnętrznego- Świdnica K/1 - Świdnica

Operator Transportu Wewnętrznego- Świdnica K/1

Miasto: Ogłoszenia Świdnica, Region: Lubelskie

OBOWIĄZKI:
-ROZŁADUNEK, SORTOWANIE I ZAŁADUNEK KOMPONENTÓW
-DOSTARCZANIE KOMPONENTÓW NA LINIE PRODUKCYJNE
-SKŁADANIE KARTONÓW, DBANIE O PORZĄDEK
WYMAGANIA:
- UPRAWNIENIA NA WÓZEK WIDŁOWY, AKTUALNE BADANIA PSYCHOTECHNICZNE
-NIEKARALNOŚĆ,CHĘĆ DO PRACY, UMIEJĘTNOŚĆ PLANOWANIA I DOBREJ ORGANIZACJI PRACY
OFERUJEMY:
-UMOWĘ O PRACĘ TYMCZASOWĄ W SYSTEMIE 4-BRYGADOWYM
-11,48 ZŁ BRUTTO/H
-200 ZŁ BRUTTO DODATKU FREKWENCYJNEGO
-40% DODATKU DO GODZIN NOCNYCH

CV prosimy składać osobiście w biurze :
Agencja Pracy \"Pollux\" ul.Bohaterów Getta 21/1 (wejście od 1-ego Maja)
58 - 100 Świdnica
adres e-mail: pollux.wiola@pollux-international.eu Tel: 513-122-382

Autor ogłoszenia

POLLUX

ZdjęciaZdjecia - Operator Transportu Wewnętrznego- Świdnica K/1