OPERATOR STACJI ZASYPOWEJ - Świdnica

OPERATOR STACJI ZASYPOWEJ

Miasto: Ogłoszenia Świdnica, Region: Lubelskie

Dla naszego Klienta na terenie Świdnicy poszukujemy osób na stanowisko:

Operator stacji zasypowej

Wymagania:
-uprawnienia na wózek widłowy
-aktualne badania psychotechniczne
-niekaralność
-chęć do pracy
-dyspozycyjność i odpowiedzialność
-aktualna książeczka sanepidowska
-min. 1rok doświadczenie na stanowisku operatora wózka widłowego

Obowiązki:
-załadunek surowców w workach big-bag na stację załadunkową
-raportowanie liderowi obszaru problemów jakościowych, organizacyjnych i technicznych
-wykonywanie pracy sumiennie i starannie oraz stosowanie się do poleceń przełożonych
-dokonywanie obsługi urządzeń produkcyjnych i transportowych (wózek widłowy oraz suwnica)
-dostarczanie niezbędnych surowców oraz materiałów do obszarów produkcji
-wykonywanie niezbędnych prób jakościowych i czynności związanych ze statystyczną kontrolą procesów na całej linii produkcyjnej w oparciu o obowiązujące instrukcje i procedury
-utrzymywanie stanowiska pracy w należytym porządku

Oferujemy:
-atrakcyjne wynagrodzenie (11-12zł brutto/godz)
-umowę o pracę
-pracę w systemie czterobrygadowym
-możliwość rozwoju kwalifikacji

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV pod adres pollux.info@vp.pl
lub o zgłoszenie się w Agencji Pracy „Pollux” ul. Bohaterów Getta 21/1
58-100 Świdnica tel.074 856 60 60 kom.513 122 392. Godziny otwarcia:9-17

Autor ogłoszenia

Pollux

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - OPERATOR STACJI ZASYPOWEJ