OPERATOR MASZYN CNC/ ŚWIDNICA - Świdnica

OPERATOR MASZYN CNC/ ŚWIDNICA

Miasto: Ogłoszenia Świdnica, Region: Lubelskie

Opis stanowiska pracy
Wymagania:
- wykształcenie mechaniczne( mile widziane obróbka skrawaniem frezer, tokarz)
- min. rok doświadczenia zawodowego na stanowisku operatora maszyn sterowanych numerycznie w szczególności frezarek, tokarek
- praktyczna znajomość obróbki skrawaniem i technik pomiarowych
- mile widziana znajomość systemów FANUC, Sinumerik
- dobra znajomość narzędzi pomiarowych (suwmiarka, mikromierz)

Oferujemy:
- umowa o prace na pełen etat
- samodzielna pracę
- możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
- atrakcyjne wynagrodzenie
-możliwość nadgodzin

Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o kontakt osobisty w biurze w Świdnicy,
ul. Boh. Getta 21/1, bądź kontakt telefoniczny pod nr. 513-122-392.

Autor ogłoszenia

POLLUX

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - OPERATOR MASZYN CNC/ ŚWIDNICA