MISTRZ PRODUKCJI - Świdnica

MISTRZ PRODUKCJI

Miasto: Ogłoszenia Świdnica, Region: Lubelskie

Dla naszego Klienta na wałbrzyskiej strefie ekonomicznej poszukujemy osoby na stanowisko:

Mistrz produkcji

OBOWIĄZKI:
-odpowiedzialność za ciągłość procesu produkcyjnego
-zarządzanie pracą podległego zespołu
-wdrażanie procesu produkcji
-diagnozowanie, ocena przyczyn oraz usuwanie usterek technicznych
-osiąganie określonej wydajności produkcyjnej przy zachowaniu wymaganej jakości

WYMAGANIA:
-wykształcenie minimum średnie techniczne, preferowane wyższe techniczne
-co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
-znajomość branży motoryzacyjnej
-umiejętność organizacji pracy własnej i podległej grupy pracowników
-umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji
-dobra umiejętność obsługi komputera w środowisku MS Office

OFERUJEMY:
-pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
-możliwość rozwoju doświadczenia zawodowego

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie swoich aplikacji na adres pollux.info@pollux-international.eu , pollux.ewa@pollux-international.eu lub o bezpośredni kontakt w siedzibie firmy: Agencja Pracy „Pollux” ul. Bohaterów Getta 21/1 w Świdnicy, tel.074 856 60 80.Godziny otwarcia: 9-17.

Autor ogłoszenia

POLLUX

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - MISTRZ PRODUKCJI