MANAGER HOTELU - Świdnica

MANAGER HOTELU

Miasto: Ogłoszenia Świdnica, Region: Lubelskie

Agencja Pracy Pollux z certyfikatem o numerze 3171/3 współpracująca z firmami na terenie Dolnego Śląska poszukujemy kandydata na stanowisko :

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należała organizacja sprawnego funkcjonowania hotelu zlokalizowanego na terenie Dolnego Śląska, uruchomienie oraz prowadzenie hotelu składającego się z ok. 30 pokoi (obiekt w trakcie budowy)

Profil Kandydata:

• Wykształcenie wyższe (hotelarskie, marketing lub zarządzanie),
• Minimum 5-letnie doświadczenie w branży hotelarskiej na stanowisku Managera Hotelu,
• Biegła znajomość języka angielskiego,
• Kreatywność i silna motywacja do osiągania wyznaczonych celów,
• Wysoki poziom kultury osobistej,
• Nastawienie na najwyższy standard obsługi klienta,
• Zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

Zakres obowiązków:

• Opracowanie technologii hotelu z opiniowaniem wewnętrznego układu hotelowego,
• Organizacja pracy hotelu od podstaw,
• Planowanie i realizacja polityki marketingowej,
- sprawne koordynowanie działań administracyjnych oraz promocyjnych
- realizacja polityki sprzedażowej (analiza usług hotelarskich i gastronomii, sukcesywne poszerzanie bazy klientów, dbałość o wysoką efektywność sprzedaży)

• Zatrudnienie i kierowanie personelem,
• Opracowywanie krótko- i długoterminowych budżetów operacyjnych,
• Optymalizowanie kosztów,
• Budowanie bezpośrednich i stałych relacji z kluczowymi klientami hotelu.

Oferujemy:

• Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
• Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników,
• Pracę w młodym, sympatycznym zespole.
. Szkolenie za granicą
. Częste delegacje zagraniczne

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV pod adres : pollux.ola@.vp.pl
lub o zgłoszenie się w Agencji Pracy „Pollux” ul. Bohaterów Getta 21/1
58-100 Świdnica tel.074 856 60 80 kom.513 122 392.
Godziny otwarcia:9-17

Autor ogłoszenia

POLLUX

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - MANAGER HOTELU