magazynier/operator wózka widłowego od zaraz - Siechnice

magazynier/operator wózka widłowego od zaraz

Miasto: Ogłoszenia Siechnice, Region: Lubelskie

AWG Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

Dla jenego z naszych klientów z branży logistycznej poszukujemy osób na stanowisko:
magazynier;
operator wózka widłowego;

Lokalizacja: Siechnice

Zakres obowiązków:
obsługa wózka widłowego,
załadunek i rozładunek towaru,
praca z dokumentacją magazynową,
kompletacja i pakowanie towaru,

Wymagania:
uprawnienia do obsługi wózków widłowych – mile widziane,
doświadczenie w prowadzeniu wózków widłowych – mile widziane,
gotowość do pracy w systemie II-zmianowym,
zaangażowanie w wykonywaną pracę,

Oferujemy:
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową + możliwość przejęcia przez naszego Klienta;
wynagrodzenie podstawowe w wysokości od 2700 zł/brutto do 2900 zł/brutto,
premie nawet do 1350 zł/brutto;
możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia,
możliwość zorganizowania kursu na operatora wózka widłowego;

Zapraszamy do przesyłania aplikacji lub kontaktu telefonicznego 601 548 141!

Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest AWG Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Żmigrodzka 253. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy, ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa oraz, po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Autor ogłoszenia

AWG SP. ZO.O.