Klinika Dr.Maxa Gersona. Szkolenie zagraniczne i zatrudnienie w Polsce - Oleśnica

Klinika Dr.Maxa Gersona. Szkolenie zagraniczne i zatrudnienie w Polsce

Miasto: Ogłoszenia Oleśnica, Region: Lubelskie

SZKOLENIA LEKARZY NA WĘGRZECH LUB W MEKSYKU LECZENIEM GŁÓWNIE CHORÓB ONKOLOGICZNYCH METODĄ DR.MAXA GERSONA ORAZ ZATRUDNIENIE LEKARZY W PLANOWANEJ KLINICE GERSONA NA TERENIE POLSKI

Lokalizacja: 40 km od Wrocławia

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:
GABINET LEKARSKI I PROFILAKTYKI ZDROWOTNEJ W KLINICE SPECJALISTYCZNEJ LECZENIA WEDŁUG TERAPII DR.MAXA GERSONA

(Oferta dotyczy nie tylko lekarzy z Wrocławia i najbliższych okolic, ale również z terenu Polski)

Ilość od trzech osób przedsiębiorczych I zainteresowanych wspólnym prowadzeniem gabinetu kliniki Gersona, w którym przeprowadzane będą m.in. kuracje i konsultacje lekarskie dla dorosłych i dzieci w zakresie metody leczenia, oczyszczania organizmu, właściwego odżywiania i świadomego postępowania.

Opieramy się na klinice o wyrobionej światowej renomie działającej według najzdrowszej metody leczenia wszelkich chorób organizmu zgodnej z zasadą Hipokratesa, który jest prekursorem medycyny.

Warunki do uzgodnienia. Możliwość zatrudnienia na umowę o pracę lub kontrakt.

Oczekujemy na kontakt od osób z wykształceniem medycznym lub pokrewnym np. lekarz, dietetyk, rehabilitant.

Oferty:
Centrum Biurowe i Medyczne,
ul. Mickiewicza 3, 56-400 Oleśnica,
tel 71 3984850 Pn-Pt 8-16, fax 51,
[Dodatkowy tel.kom.606 813 530]
e-mail: domtowarowy@wp.pl

Autor ogłoszenia

Wojciech Zborowski

Telefon: 0713984850