OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - Oleśnica

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Miasto: Ogłoszenia Oleśnica, Region: Lubelskie

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. (Certyfikat nr 3171) jest obecna na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały oddziały w 5 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Strzelcach Opolskich oraz w Przemyślu. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.

Dla naszego Klienta, którego zakłady zlokalizowane są na terenie Oławy, obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:

-przewóz towaru za pomocą wózka widłowego z części produkcyjnej do części magazynowej;

-załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych;

-pozostałe prace magazynowe.

Oferujemy:

-pracę na podstawie umowy o pracę;

-pracę w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku;

-stałe wynagrodzenie w wysokości 1800zł brutto/m-c;

-po 3 miesięcznym okresie próbnym możliwość przejścia bezpośrednio do firmy.

Wymagania:

-uprawnienia na wózki widłowe i aktualne badania psychoteczniczne;

- doświadczenie jako operator wózka widłowego;

-dyspozycyjność;

-chęć do pracy.

Agencja Pracy Pollux
ul.Kościuszki 54a, 50-009 Wrocław
tel. 513 35 35 35, 510 866 488 i (71) 347 17 25
mail: pollux.wroclaw@pollux-international.eu

Autor ogłoszenia

POLLUX

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO