Operator maszyny pakującej - Oleśnica

Operator maszyny pakującej

Miasto: Ogłoszenia Oleśnica, Region: Lubelskie

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. (certyfikat 3171) jest obecna na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały oddziały w 6 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Strzelcach Opolskich Poznaniu oraz w Przemyślu. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.

Dla naszego Klienta, którego siedziba zlokalizowana jest we Wrocławiu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Oferujemy:

- pracę od poniedziałku do piątku, w systemie 3zmianowym;
- umowę zlecenia;
- wynagrodzenie 10 zł netto/h (13,62zł brutto/h);

Obowiązki:

- przygotowanie maszyny do produkcji, ustawianie parametrów, drobne naprawy;
- dokonywanie przezbrojeń maszyny;
- nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów technologicznych;
- prowadzenie dokumentacji związanej z pracą urządzeń, zawierającej uwagi co do regulacji czasu awarii i napraw;

Wymagania:

- niezbędne doświadczenie w obszarze produkcji min. 2 lata, preferowana branża spożywcza;
- wykształcenie minimum zawodowe o kierunku technicznym lub technologicznym;
- zgoda na pracę w systemie zmianowym (bez systemu 4-brygadowego);
- aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych;
- odpowiedzialność, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole.

Agencja Pracy Pollux
ul.Kościuszki 54a, 50-009 Wrocław
tel. 513 35 35 35, 510 866 488 i (71) 347 17 25
mail: pollux.wroclaw@pollux-international.eu

Autor ogłoszenia

POLLUX

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Operator maszyny pakującej