Pracownik Produkcji, okolice Oławy - Oława

Pracownik Produkcji, okolice Oławy

Miasto: Ogłoszenia Oława, Region: Lubelskie

Job Impulse Polska Sp. z o. o. jest Agencją Pracy Tymczasowej ( Nr cert. 3000/3) i Doradztwa Personalnego (Nr cert.3000/2), która oferuje usługi z zakresu rekrutacji i selekcji pracowników. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownika Produkcji

Opis stanowiska pracy
Zadania:

-Prace produkcyjne w związane z produkcją produktów z betonu
-Czyszczenie i konserwacja miejsca pracy
-Przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy
-Pakowanie, korekcja uszkodzonych przeciwwag
-Przygotowywanie palet do użytku
-Inne prace zlecone przez przełożonych dotyczące powyżej opisanego stanowiska pracy
-Zrealizowanie wszystkich faz procesu produkcji zgodnie z dziennym planem produkcji

Oferta:

-Zatrudnienie w dużej stabilnej firmie
-Umowa o pracę
-Praca zmianowa

Oczekiwania:

-Doświadczenie w zakładzie produkcyjnym (mile widziane)
-Sprawność fizyczna, zręczność, zdolności manualne
-Brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na produkcji oraz prac fizycznych
-Dynamizm, lojalność
-Pełna dyspozycyjność (praca w systemie 4 brygadowym)

Prosimy o przesyłanie cv na adres e- mail aknopik@job-impulse.pl

Autor ogłoszenia

Job Impulse