KONSTRUKTOR MECHANIK - Milicz

KONSTRUKTOR MECHANIK

Miasto: Ogłoszenia Milicz, Region: Lubelskie

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukujemy doświadczonych osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Milicz

Obowiązki:
- sporządzanie nowych oraz modyfikacja istniejących rozwiązań konstrukcyjnych w projektach z branży betoniarskiej
- wprowadzanie nowych rozwiązań technicznych
- rozwiązywanie bieżących problemów

Wymagania:

- studia wyższe techniczne
- znajomość programów: AutoCad, Inventor

- doświadczenie w projektowaniu i budowie maszyn (branża betoniarska: przenośniki, wagi kruszyw i inne urządzenia)

Oferujemy:

- interesującą i samodzielną pracę w dynamicznej firmie

- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności

- premie zadaniowe
- praca dla renomowanych firm międzynarodowych

- możliwość zakwaterowania lub samochód firmowy

Proszę o przesłanie CV z tytułem: Imię nazwisko Konstruktor, na adres: rekrutacja@holbern.pl

Więcej informacji tel. 509 769 673

Autor ogłoszenia

Holbern

Telefon: 509767673