BOCHUM- PRACA DLA OPIEKUNKI W NIEMCZECH - Legnica

BOCHUM- PRACA DLA OPIEKUNKI W NIEMCZECH

Miasto: Ogłoszenia Legnica, Region: Lubelskie

ZASTĘPSTWO OD 09.05.2022
( K-05)
MIEJSCOWOŚĆ : ( 44797 ) Bochum, Nadrenia Północna-Westfalia.
WYNAGRODZENIE : 1630e/ mc + 100e za polecenie opiekunki, która od nas wyjedzie + 100e za pierwszy wyjazd
WYMAGANIA : średnio- komunikatywna znajomość j. niemieckiego oraz doświadczenie w opiece
PODOPIECZNY:88 lat, 95 kg, 190 cm, ( Gr-3).
Choruje na niewydolność serca oraz inkontynencję. Przed 30 laty przeszedł zawał serca. Jego stan psychiczny jest niezaburzony, ale nastrój czasami depresyjny. Senior ma słabszy słuch i wzrok. Nosi aparat słuchowy i okulary. Porusza się przy balkoniku. Transfer odbywa się samodzielnie, ewentualnie, gdy ma gorszy dzień przy wsparciu. Senior sporadycznie może wybudzić się w nocy.
Do pomocy – łóżko szpitalne, podnośnik przy schodach, krzesło pod prysznic.
Podopieczny opisywany jest jako osoba niezależna, samodzielna, elegancka, zwracająca uwagę na porządek. Lubi słuchać muzyki, czytać gazety, interesuje się polityką. Je lekko i dużo warzyw.
OBOWIĄZKI:
Opiekunka pomaga podopiecznemu w czynnościach higienicznych i pielęgnacyjnych, podczas ubierania , rozbierania … Opiekunka towarzyszy podopiecznemu podczas spacerów. Ponadto opiekunka prowadzi dom. W razie konieczności opiekunka służy podopiecznemu pomocą w nocy.
DODATKOWE INFORMACJE:
Podopieczny mieszka w domu jednorodzinnym. Dla opiekunki przygotowano pokój i własną łazienkę. Na miejscu jest Internet. Sklepy oddalone o 10 min. na piechotę. Czas wolny do uzgodnienia z rodziną na miejscu.
***wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od ilości dni kalendarzowych w danym miesiącu.
OSOBY ZAINTERESOWANE ZLECENIEM ZAPRASZAMY DO KONTAKTU TEL: 508 624 667, UMOWA ZLECENIE NA WARUNKACH POLSKICH.

Autor ogłoszenia

Pflege mit Herzen

Telefon: 508624667

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - BOCHUM- PRACA DLA OPIEKUNKI W NIEMCZECH