Przedstawiciel Ubezpieczeniowo Finansowy - Legnica

Przedstawiciel Ubezpieczeniowo Finansowy

Miasto: Ogłoszenia Legnica, Region: Lubelskie

Jest liderem rynku odszkodowań w Polsce. Od 29.12.2010r jesteśmy spółką notowaną na GPW. Celem firmy jest bycie największą i najlepszą firmą w Europie. Jesteśmy nagradzani tytułami i nagrodami: FILANTROP ROKU. ZŁOTY FENIKS, SOLIDNA FIRMA, GAZELA BIZNESU. W Wielkiej Orkiestrze Jurka Owsiaka wylicytowaliśmy w latach 2008 - 2011 Złote Karty i serduszko za łączną kwotę 600.000 PLN, wspierając tą wspaniałą formę pomocy dzieciom. Mamy własną fundację EuCO Dzieciom. Posiadamy własną kancelarię adwokacką, orzeczników medycznych, znakomity system szkoleń. W naszej Centrali pracuje ok. 90 osób obsługujących miesięcznie ponad 1000 spraw odszkodowawczych. Za określone wyniki finansujemy biura dla menadżerów, samochody, nagrody rzeczowe i atrakcyjne podróże dla najlepszych. Ta rozwijająca się dopiero branża daje nie tylko olbrzymie możliwości zarabiania pieniędzy, ale też satysfakcję moralną z pomocy tym, którzy sami ucierpieli lub stracili kogoś bliskiego w wypadku.
Poszukujemy:

Menedżerów i przedstawicieli na terenie całego kraju

Zadania:
Menadżer buduje własny zespół agentów, prowadzi rekrutacje, szkolenia i zarządza sprzedażą zespołu.

Przedstawiciel dociera do poszkodowanych w wypadkach, podpisuje umowy i pełnomocnictwa z klientem oraz kompletuje dokumentację do sprawy odszkodowawczej. Po zdobyciu doświadczenia może budować swój zespół i być menadżerem.
Wymagania:
• Wykształcenie – minimum średnie
• Niekaralność i dobra opinia w środowisku
• Własny samochód lub inna możliwość niezależnego transportu
• Dostęp do Internetu i umiejętność korzystania
• Nastawienie na sukces i chęć poszerzania wiedzy
• Mile widziane osoby po 30 roku życia i z doświadczeniem w sprzedaży
Oferujemy:
• Skuteczny system szkoleń
• Wysokie prowizje zgodnie z warunkami umowy agencyjnej (nie wymagamy działalności gospodarczej)
• Finansowanie biur dla menadżerów za wyniki pracy
• Za wyniki pracy finansowanie samochodów do wartości 200.000 PLN
• Nieograniczone możliwości własnego rozwoju przy wsparciu firmy

Aplikacje ze zdjęciem kierować do:
biuro.rekrutacja.warszawa@gmail.com
509 69 69 67

Autor ogłoszenia

Telefon: 509696967