Agent Wyłączny Generali. - Legnica

Agent Wyłączny Generali.

Miasto: Ogłoszenia Legnica, Region: Lubelskie

Generali - jeden z trzech największych ubezpieczycieli w Europie - prowadzi działalność ubezpieczeniową od ponad 175 lat. W skład grupy Generali wchodzi 150 firm ubezpieczeniowych, 100 instytucji finansowych oraz agencji nieruchomości, działających w ponad 40 krajach świata. Obecnie z usług Generali korzysta 46 milionów Klientów indywidualnych i korporacyjnych.
Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy w Oddziale na stanowisko:

AGENT WYŁĄCZNY GENERALI

Wymagania:
-wykształcenie minimum średnie

-samodzielność w działaniu i orientacja na rozwój

-sumienność i obowiązkowość

-nastawienie na realizację wyznaczonych zadań

-dodatkowym atutem będzie znajomość rynku ubezpieczeniowego

Zakres obowiązków:
-aktywne poszukiwanie klientów

-profesjonalna sprzedaż produktów ubezpieczeniowych i inwestycyjnych

-dbałość o wysokie standardy obsługi klienta

-stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych

-osiąganie założonych planów sprzedażowych

Kandydatom oferujemy:
-ciekawą pracę w dynamicznym i międzynarodowym koncernie ubezpieczeniowym

-gruntowne przygotowanie do pracy

-atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne i premiowe

-jasno określoną ścieżkę rozwoju

-uzyskanie państwowej licencji i zdobycie zawodu

-umowę o współpracę (działalność gospodarcza)

-wsparcie finansowe w początkowym okresie współpracy

-stałe podnoszenie kwalifikacji dzięki profesjonalnemu systemowi szkoleń

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające ww. wymagania prosimy o przesyłanie pełnej aplikacji na adres e-mail:

iwona.kupiec@generali.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy umieścić klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późń. zm.)

Autor ogłoszenia

Generali

Telefon: 510009701