Tłumacz języka niemieckiego - Legnica

Tłumacz języka niemieckiego

Miasto: Ogłoszenia Legnica, Region: Lubelskie

Zadania na stanowisku:

Liczenie towarów w sklepach sieci handlowych.
Obsługa urządzeń do skanowania towarów.
Pełnienie roli tłumacza podczas pobytu zespołu inwentaryzacyjnego za granicą (kontakt z personelem sklepów, obsługą hotelową itp.)
Wymagania na stanowisku:

Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie
Umiejętność obsługi komputera
Dyspozycyjność i gotowość do pracy w godz. nocnych oraz do częstych wyjazdów.
Dyspozycyjność w wybranych trzy tygodniowych turnusach wyjazdowych w okresie do 15.12.2010
Wybranym kandydatom oferujemy:

Umowa zlecenie lub o dzieło.
Zagwarantowany transport oraz nocleg ze śniadaniem i obiadem.
Wynagrodzenie 160 PLN brutto za każdą inwentaryzację (wynagrodzenie łączne do 3600 zł brutto miesięcznie),
Możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres: magdalena.piwinska@issp.pl

Maile proszę tytułować T/D/(miejscowość)

Autor ogłoszenia

ISSP

Telefon: 071 377 88 00

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Tłumacz języka niemieckiego