Pracownicy Kasy i Hali - Legnica

Pracownicy Kasy i Hali

Miasto: Ogłoszenia Legnica, Region: Lubelskie

FallWork Sp. z o.o. - certyfikat MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO nr 6231
Aktualnie dla naszych kooperantów na terenie Legnicy poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:
Kasjer/ka
Nr ref: Kasa/Leg

Oraz

Pracowników Hali
Nr ref: Hala/Leg

Miejsce pracy: Legnica

Zakres obowiązków:
- Obsługa kasy fiskalnej (kasjer);
- Wykładanie towaru na półki, prace porządkowe na stoiskach.(pracownik hali).

Oferujemy:
- Stawkę godzinową;
- Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego;
- Pracę na umowę zlecenie z elastycznym wymiarem godzin pracy ( bez normy);
- Bezpłatne szkolenie z obsługi kasy fiskalnej.
Wymagania
- Status osoby uczącej do 26 roku życia;
- Aktualna książeczka sanepidu - warunek konieczny!!!;
- Chęci do pracy ;
- Komunikatywności i odpowiedzialności.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie Cv na adres legnica@fallwork.pl z podaniem w temacie nr ref. Kasa/Leg lub Hala/Leg w zależności od wybranego stanowiska.