Telemarketer / Telemarketerka (Legnica) - Legnica

Telemarketer / Telemarketerka (Legnica)

Miasto: Ogłoszenia Legnica, Region: Lubelskie

Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder & Partner Sp. z o.o. (nr cert. 388/3) należy do grupy Trenkwalder Personaldienste AG, która jest jedną z wiodących agencji usług personalnych w Europie z obrotem powyżej 910 mln euro i zatrudnieniem ponad 60 000 pracowników tymczasowych. Trenkwalder działa w 18 krajach Europy.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Telemarketer / Telemarketerka

Miejsce pracy: Legnica, Nr ref. TEL/LEG/1008

Główne zadania:
- aktywna, telefoniczna obsługa Klientów,
- prezentacja produktów i usług,
- pozyskiwanie nowych Klientów.

Wymagania:
- wykształcenie minimum średnie,
- dobra dykcja i umiejętność prowadzenia płynnej rozmowy,
- umiejętność przekonywania i rzetelnej argumentacji,
- mile widziane doświadczenie w pracy w obsłudze Klienta,
- zdolności interpersonalne.

Oferujemy:
- pracę w wiarygodnej firmie o stabilnej pozycji na rynku,
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat,
- pracę w miłej atmosferze,
- oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt
Agencja Pracy Tymczasowej
Trenkwalder & Partner Sp. z o.o. ( Nr cert. 388/3)
Tel. kom. 693 902 014
E-mail: m.organa@trenkwalder.com.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)\"

Autor ogłoszenia

Michał Organa

Telefon: 693902014