Firma STIGAL producent maszyn CNC zatrudni: Asystenta logistyka - Legnica

Firma STIGAL producent maszyn CNC zatrudni: Asystenta logistyka

Miasto: Ogłoszenia Legnica, Region: Lubelskie

Od kandydatów oczekujemy:
dobra znajomość obsługi komputera
dyspozycyjność, dobra organizacja pracy
umiejętność prowadzenia rozmów handlowych
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
wykształcenie techniczne oraz znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem
Zakres obowiązków:
planowanie i realizacja zamówień
pomoc w czynnościach magazynowych (wydawanie i przyjmowanie towarów)
tworzenie i nadzór nad dokumentacją
ścisła współpraca z działem produkcji
Oferujemy:
Ciekawą pracę w młodym, ambitnym zespole, który preferuje zaangażowanie i inicjatywę w działaniu
Pracę w przyjaznej i partnerskiej atmosferze w dynamicznie rozwijającej się firmie
Atrakcyjny system wynagrodzeń
CV + list motywacyjny wyłącznie drogą e-mailową praca@stigal.pl