Pracownik inwentaryzacji Legnica - Legnica

Pracownik inwentaryzacji Legnica

Miasto: Ogłoszenia Legnica, Region: Lubelskie

Chcesz zdobyć nowe doświadczenie?
Poznać wiele interesujących osób?
A może jesteś studentem i poszukujesz dorywczej pracy?

Firma INVENT Sp. z. o. o poszukuje osób chętnych do współpracy na stanowisku:
Pracownik inwentaryzacji

Zakres obowiązków:
- liczenie towarów w sklepach sieci handlowych,
- obsługa urządzeń do skanowania towarów.

Wymagania:
- dyspozycyjność w wybrane dni w godzinach nocnych,
- umiejętność obsługi komputera,
- pełnoletniość.

Oferujemy:
- darmowe szkolenia,
- umowę zlecenie/o dzieło,
- pracę w miłej atmosferze,
- wynagrodzenie: 10.00 zł/h brutto.
- możliwość dłuższej współpracy.

Inwentaryzacje w dniach:
20.09.2015 – Stawka 14,00 zł/h brutto
01/02/03/28/29.10.2015
Jeśli jesteś zainteresowany zaloguj się lub zarejestruj poprzez link umieszczony poniżej.
Na wybrane inwentaryzacje zapiszesz się nie wychodząc z domu, a wszelkie formalności załatwisz online.

Oferta pracy tymczasowej dla absolwentów, studentów, uczniów, fizyczna, dodatkowa, sezonowa, tymczasowa, polegająca na liczeniu towarów za pomocą urządzenia skanującego.