Praca na weekend - Legnica

Praca na weekend

Miasto: Ogłoszenia Legnica, Region: Lubelskie

Potrzebujesz pieniędzy?
Potrzebujesz pracy, która dopasuje się do Ciebie?
Praca na weekend!!!!
Możesz rozpocząć pracę od już lub od dziś - na dzień, tydzień, miesiąc lub na dłużej. Dostosujemy się do Twojej dyspozycyjności, umożliwimy pogodzenie pracy ze studiami. Oferujemy pracę w marketach w JELENIEJ GÓRZE, ZGORZELCU, BOLESŁAWCU, LEGNICY, KŁODZKU, DZIERŻONIOWIE, JAWORZE, WAŁBRZYCHU, NOWEJ RUDZIE, BOGATYNI, PIECHOWICACH
Czy uświadamiasz sobie jaka to jest dla Ciebie szansa?
CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ ?
• Stawkę godzinową
• Bezpłatne przeszkolenie
• Na początek praca na kasie fiskalnej w marketach
• Pracę w miłej atmosferze, w dogodnych godzinach, dostosowanych do Twojej dyspozycyjności
• Umowę zlecenia

OBOWIĄZKI
• Praca na kasie fiskalnej po bezpłatnym przeszkoleniu
• Praca przy wykładaniu towaru lub udział w inwentaryzacji

WYMAGANIA - NIEWIELKIE
• Zaangażowanie i chęć do pracy
• Sumienność i dyspozycyjność
• Obowiązkowa książeczka sanepidu (proszę zamieścić w CV informację na temat jej posiadania lub też nie)

KONTAKT:
InterKadra Sp. z o.o.
Katarzyna Banasik
k.banasik@interkadra.pl
666 826 238

Autor ogłoszenia

Interkadra

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Praca na weekend