Merchandiser - Wykładanie towaru w markecie budowlanym Legnica - Legnica

Merchandiser - Wykładanie towaru w markecie budowlanym Legnica

Miasto: Ogłoszenia Legnica, Region: Lubelskie

Agencja Advanced BTL poszukuje osoby do dłuższej współpracy do pracy dodatkowej przy wykładaniu towaru w markecie budowlanym Castorama w Legnicy ul. Roberta Schumana
Szczegóły:
Miejsce pracy: Castorama Legnica od zaraz
Umowa: Umowa Zlecenie
Czas pracy:
- 1 wizyta w miesiącu na markecie, trwająca 2 godziny,
- łącznie 2 godzin na miesiąc
- dni i godziny pracy – dowolne

Stawka: 12zł brutto/godz.

Obowiązki:
- Wyłożenie towaru po dostawie,
- Uporządkowanie ekspozycji podczas wizyty,
- Ewentualne uzupełnienie braków w towarze,
- Sprawdzanie poprawności ułożenia etykiet cenowych,
- Systematyczne raportowanie wykonanych czynności podczas wizyty drogą elektroniczną.

Wymagania: Status Studenta bądź Ucznia i nieprzekroczony 26 rok życia, bądź status osoby zatrudnionej na pełen etat.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie aktualnego CV na adres: biuro@ad-btl.pl w temacie wpisując: Legnica Castorama

Autor ogłoszenia

Advanced BTL