Inwentaryzacja- Lubin - Legnica

Inwentaryzacja- Lubin

Miasto: Ogłoszenia Legnica, Region: Lubelskie

Firma INVENT Sp. z o.o. poszukuje osób chętnych do współpracy na stanowisku:
Pracownik inwentaryzacji

Zakres obowiązków:
• Liczenie towarów w sklepach sieci handlowych
• Obsługa urządzeń do skanowania towarów

Wymagania od kandydatów:
• Dyspozycyjność w godzinach późno popołudniowych i nocnych
• Pełnoletność
• Podstawowe zaświadczenia od Lekarza Medycyny Pracy (bez dodatkowych badań jest opłacane przez firmę)

Zapewniamy:
• Umowę zlecenie
• Ubezpieczenie na czas trwania umowy
• Wypłatę w systemie tygodniowym
• Szkolenie na markecie przed przystąpieniem do pracy
• Transport na inwentaryzacje wyjazdowe
• Atrakcyjne wynagrodzenie: 13,00 zł- 15,60 zł/h brutto
• Pracę w miłej atmosferze
• Możliwość nawiązania stałej współpracy

Jeśli jesteś zainteresowany aplikuj do Nas:
http://formularz.invent.ag/rekrutacja.aspx?funkcja=Licz%C4%85cy%20Polska

W przypadku braku możliwości zalogowania się przez powyższy link prosimy zalogować się na naszej stronie www.invent.ag


Autor ogłoszenia

Invent

Skontaktuj siÄ™ telefonicznie...

lub...

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Inwentaryzacja- Lubin