Ciekawa praca w marketach w Legnicy = Praca od zaraz !!! - Legnica

Ciekawa praca w marketach w Legnicy = Praca od zaraz !!!

Miasto: Ogłoszenia Legnica, Region: Lubelskie

Jak ciekawa praca to tylko Interkadra?
Potrzebujesz pracy, która dopasuje się do Ciebie?
Możesz rozpocząć pracę od dziś.
Oferujemy pracę w marketach w ZGORZELCU, BOLESŁAWCU, LEGNICY, JELENIEJ GÓRZE, PIECHOWICACH, KOWARACH, WAŁBRZYCHU, KŁODZKU, BOGATYNI
Czy uświadamiasz sobie jaka to jest dla Ciebie szansa?
W Grudniu stawka godzinowa wyżej !!!!!
CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ ?
• Stawkę godzinową
• Bezpłatne przeszkolenie
• Na początek praca na kasie fiskalnej
• Pracę w miłej atmosferze, w dogodnych godzinach, dostosowanych do Twojej dyspozycyjności
• Umowę zlecenia

OBOWIĄZKI
• Praca na kasie fiskalnej po bezpłatnym przeszkoleniu

WYMAGANIA - NIEWIELKIE
• Zaangażowanie i chęć do pracy, Sumienność, Punktualność
• Obowiązkowa książeczka sanepidu (proszę zamieścić w CV informację na temat jej posiadania lub też nie)

KONTAKT:
InterKadra Sp. z o.o.
Katarzyna Banasik
Nr tel.: 666 826 238
E-mail: k.banasik@interkadra.pl

Autor ogłoszenia

Interkadra Sp. z o.o.

ZdjęciaZdjecia - Ciekawa praca w marketach w Legnicy = Praca od zaraz !!!