TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU K/1 - Legnica

TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU K/1

Miasto: Ogłoszenia Legnica, Region: Lubelskie

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. jest obecna na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały oddziały w 5 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Strzelcach Opolskich oraz w Przemyślu. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.

Dla naszego klienta, którego siedziba mieści się w Biskupicach Podgórnych aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

miejsce pracy (Biskupice Podgórne)

Wymagania:

- min. 1 rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
- wykształcenie mechaniczne lub pokrewne
- gotowość do podjęcia pracy w systemie 4 brygadowym ( 4-1, 4-1, 4-2 )

Oferujemy:

- wynagrodzenie przez pierwsze 3 miesiące 1700 zł brutto
- dojazd do pracy

Zakres obowiązków:
- utrzymanie maszyn w ruchu
- konserwacja i naprawa maszyn

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres mailowy: pollux.malgorzata@pollux-international.eu, (z dopiskiem TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU)

lub osobiście w siedzibie firmy:
POLLUX
ul. Środkowa 22 – I piętro
tel. 76 854-50-56
kom. 513-354-354

Autor ogłoszenia

POLLUX

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU K/1