Technik Serwisu - Legnica

Technik Serwisu

Miasto: Ogłoszenia Legnica, Region: Lubelskie

Dla naszego Klienta - wiodącego producenta wózków widłowych - poszukujemy na terenie Legnicy i okolic kandydatów na stanowisko:
Zadania na stanowisku:
• usługi serwisowe w zakresie konserwacji i naprawy wózków widłowych u klienta
• diagnozowanie uszkodzeń
Wymagania
• wykształcenie techniczne, preferowane: mechanika, elektromechanika, hydraulika
• doświadczenie w zawodzie mechanika lub elektromechanika (np. w dziale utrzymania ruchu)
• umiejętność naprawy urządzeń mechanicznych oraz elektrycznych
• znajomości budowy i zasad działania silników spalinowych, elektrycznych prądu stałego i zmiennego oraz układów sterujących
• prawo jazdy kat. B
• znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
• dyspozycyjność, kreatywność oraz nastawienie na rozwój

Oferujemy:
• zatrudnienie w stabilnej firmie w oparciu o umowę o pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + system premiowy
• 3 miesięczny okres próbny a po nim zatrudnienie na czas nieokreślony
• samochód służbowy + niezbędne narzędzia pracy
• pakiet socjalny

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV pod adres pollux.legnica@pollux-international.eu lub o zgłoszenie się w Agencji Pracy „Pollux” ul. Środkowa 22 – I piętro 59-200 Legnica tel .076 854 50 56 kom.0513 354 354 . Godziny otwarcia 9-17.

Autor ogłoszenia

POLLUX

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Technik Serwisu