Pracownik Produkcji - Legnica

Pracownik Produkcji

Miasto: Ogłoszenia Legnica, Region: Lubelskie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 7000 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2007 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 34 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Pośrednictwa Pracy (nr 364/1a oraz nr 364/1b), Agencją Doradztwa Personalnego (nr 3642) oraz Agencją Pracy Tymczasowej (nr 364/3).

Dla Naszego Klienta z terenu Biskupic Podgórnych, firmy z branży elektronicznej, przeprowadzamy proces rekrutacyjny na stanowisko pracownik produkcji.

Wymagania jakie stawiamy kandydatom:
• Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
• Dobre zdolności manualne
• Dokładność i precyzja
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane.

Obowiązki:
• Montowanie, lutowanie oraz skręcanie sprzętu elektronicznego
• Testowanie i kontrola jakości.

Oferujemy:
• Zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową
• Pracę w międzynarodowej firmie oraz możliwość zdobycia doświadczenia
• Bezpłatny dojazd pracowników do pracy z Legnicy, Koskowic, Taczalina, Księgienic, Legnickiego Pola, Wądroża Wielkiego, Budziszowa Wielkiego
• Lokalizacja: Biskupice Podgórne.

Zainteresowanych prosimy o przesłania aplikacji (cv oraz listu motywacyjnego), oznaczonej w temacie numerem referencyjnym(PP/01) na adres: legnica@adecco.com
Zapraszamy do rejestracji bezpośredniej na www.adecco.pl
Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz.883/.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Legnica, Wjazdowa 3/1 a
76/722-32-31 lub 76/722-32-29

Telefon: 76/722-32-31 lub 76/722-32-29

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Pracownik Produkcji