Pracownik produkcji - Legnica

Pracownik produkcji

Miasto: Ogłoszenia Legnica, Region: Lubelskie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 7000 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2007 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 34 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Pośrednictwa Pracy (nr 364/1a oraz nr 364/1b), Agencją Doradztwa Personalnego (nr 3642) oraz Agencją Pracy Tymczasowej(nr 364.

Dla naszego Klienta z Biskupic Podgórnych, firmy z branży elektronicznej poszukujemy aktualnie osób na stanowisko: pracownik produkcji.

Wymagania jakie stawiamy Kandydatom:

•Dobre zdolności manualne,
•Dokładność i precyzja,
•Możliwość podjęcia pracy od zaraz,
•Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane.

Obowiązki:

•Montowanie, lutowanie oraz skręcanie sprzętu elektronicznego,
•Testowanie i kontrola jakości.

Oferujemy:

•Pracę w systemie 3-zmianowym,
•Pracę w międzynarodowej firmie oraz możliwość zdobycia doświadczenia,
•Bezpłatny dojazd pracowników do pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (cv oraz listu motywacyjnego), oznaczonej w temacie numerem referencyjnym (PPT/01) na adres: biuro.legnica@adecco.com lub osobiście w siedzibie firmy:
Adecco Poland Sp. z o.o.
Legnica, Wjazdowa 3/1 a
76/722-32-31 lub 76/722-32-29

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz.883/.