monter konstrukcji stalowych - Legnica

monter konstrukcji stalowych

Miasto: Ogłoszenia Legnica, Region: Lubelskie

Human Services sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko: monter konstrukcji stalowych.

Miejsce pracy: Legnica

Opis stanowiska:
sczepianie i montaż konstrukcji stalowych na podstawie dokumentacji technicznej.

Wymagania:
bardzo dobra znajomość czytania rysunku technicznego,
dobra sprawność fizyczna,
mile widziane doświadczanie w montażach konstrukcji stalowych,
szybkość uczenia się,
chęć pracy w nadgodzinach
wiek 35-40 lat
Oferujemy:
atrakcyjne zarobki w wysokości 12 zł/ 1 h (stwaka wyjściowa).
Pracę od poniedziałku do piątku po 10 godzin dziennie (jedna zmiana),
bezpłatne zakwaterowanie,
umowę zlecenie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej i przyjaznym zespole

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty. Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)\"

Szukasz lepszej pracy? Zapraszamy do kontaktu.
Adres e mail: job@humanservices.pl
kontakt telefoniczny: 781 707 017 lub 781 707 019

Autor ogłoszenia

human services

Telefon: 781707017