MECHANIK UTRZYMANIA RUCHU - Legnica

MECHANIK UTRZYMANIA RUCHU

Miasto: Ogłoszenia Legnica, Region: Lubelskie

AGENCJA PRACY POLLUX Z CERTYFIKATEM O NUMERZE 3171/1A POSZUKUJE OSOBY DO PRACY NA STANOWISKO:

OBOWIĄZKI:
- diagnozowanie usterek, naprawy maszyn i urządzeń lub odcinków linii technologicznych
- przeprowadzanie przeglądów, konserwacji oraz remontów maszyn
- montaż i uruchamianie nowych maszyn, urządzeń i odcinków linii technologicznych
- zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne
- kontrola jakości produkowanych wyrobów zgodnie z obowiązującymi normami

WYMAGANIA:
- min. 2-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na takim samym lub podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu
- wykształcenie min. średnie techniczne (mile widziane o profilu mechanicznym)
- znajomość budowy i działania maszyn i urządzeń produkcyjnych
- umiejętność samodzielnego diagnozowania i usuwania usterek
- umiejętność czytania rysunków technicznych
- uprawnienia E do 1 kV
- mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych
- pracowitość i solidność
- uczciwość, lojalność
- umiejętność pracy w zespole
- gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

OFERUJEMY:
- stałą pracę
- atrakcyjne warunki zatrudnienia
- możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSZONE SĄ O KONTAKT TELEFONICZNY
513-354-354 , (076) 854-50-56
O PRZESŁANIE CV NA ADRES :pollux.justyna@pollux-international.eu,
KONTAKT OSOBISTY
AGENCJA PRACY POLLUX
UL. ŚRODKOWA 22 59-220 LEGNICA

Autor ogłoszenia

POLLUX

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - MECHANIK UTRZYMANIA RUCHU