MAGAZYNIER K/1 - Legnica

MAGAZYNIER K/1

Miasto: Ogłoszenia Legnica, Region: Lubelskie

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. jest obecna na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały oddziały w 5 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Strzelcach Opolskich oraz w Przemyślu. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.

Dla naszego klienta, którego siedziba znajduje się na terenie Legnickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

miejsce pracy: w Legnicy

WYMAGANIA:
- wykształcenie min zawodowe
- doświadczenie minimum 2 lata na magazynie,
- uprawnienia na wózki widłowe - wysoki skład (warunek konieczny)
- znajomość obiegu dokumentów magazynowych
- praca na 2 zmiany
- mile widziana obsługa SAP
- mile widziana znajomość języka niemieckiego
- chęci do pracy.
OFERUJEMY:
- pracę w renomowanej firmie,
możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
-zatrudnienie przez firmę po 3 miesiącach

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
-odpowiedzialność za przyjęcie i wydanie towaru
- obsługa wózka widłowego
- obsługa systemu magazynowego
- bieżąca obsługa magazynu Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego cv na adres mailowy:
pollux.malgorzata@pollux-international.eu (w tytule proszę wpisać MAGAZYNIER LEGNICA T/2011)
lub osobiście w siedzibie firmy:
Pollux
ul. Środkowa 22 – I piętro
tel. 76 854-50-56
kom. 513-354-354
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.\"

Autor ogłoszenia

POLLUX

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - MAGAZYNIER K/1