Koordynator inwentaryzacji - Legnica

Koordynator inwentaryzacji

Miasto: Ogłoszenia Legnica, Region: Lubelskie

Koordynator Grupy Liczącej
Numer referencyjny: KO/(Legnica)

Miejsce pracy: Polska

Zadania na stanowisku:

• Zarządzanie zespołem pracowników
• Szkolenie pracowników
• Przeprowadzanie inwentaryzacji w sklepach sieci handlowych

Wymagania na stanowisku:

• Wykształcenie min. Średnie
• Mile widziane doświadczenie w zakresie przeprowadzania inwentaryzacji w sieciach handlowych
• Umiejętność obsługi komputera
• Dyspozycyjność i gotowość do pracy w godz. nocnych oraz do częstych podróży służbowych

Wybranym kandydatom oferujemy:

• Stabilne warunki zatrudnienia
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• System premiowania uzależniony od uzyskanych wyników.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych wraz z numerem referencyjnym na adres:

inwent.rekrutacja@issp.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)\".

Autor ogłoszenia

ISSP

Telefon: 713778800