DRUKARZ- klejenie klisz K/1 - Legnica

DRUKARZ- klejenie klisz K/1

Miasto: Ogłoszenia Legnica, Region: Lubelskie

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. jest obecna na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały oddziały w 5 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Strzelcach Opolskich oraz w Przemyślu. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.

Dla naszego klienta którego siedziba mieści się na Legnickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej obecnie szukamy pracowników na stanowisko:

miejsce pracy (Legnica)

Opis stanowiska:
- doświadczenie na produkcji
- zdolności manualne
- komunikatywność, sumienność, umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:
 ciekawą pracę w międzynarodowym koncernie produkcyjnym
 stabilne zatrudnienie
 możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania:
 samodzielność, dokładność odpowiedzialność
 dobry wzrok, spostrzegawczość ze zdolnościami manualnymi, rozróżnianie kolorów
 duża precyzyjność
 mile widziana znajomość języka niemieckiego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres mailowy:
pollux.malgorzata@pollux-international.eu (z dopiskiem DRUKARZ- klejenie klisz)

lub osobiście w siedzibie firmy:
Pollux
ul. Środkowa 22 – I piętro
tel. 76 854-50-56
kom. 513-354-354

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.\"

Autor ogłoszenia

POLLUX

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - DRUKARZ- klejenie klisz K/1