Stanowisko: SEKRETARKA –ASYSTENTKA ZARZĄDU - Legnica

Stanowisko: SEKRETARKA –ASYSTENTKA ZARZĄDU

Miasto: Ogłoszenia Legnica, Region: Lubelskie

Opis Stanowiska:
• realizacja prac asystenckich związanych z organizacją i obsługą sekretariatu;
• planowanie i organizacja działań organizacyjnych mających na celu usprawnienie pracy przełożonego;
• opracowywanie pism i prezentacji;
• organizowanie i obsługa spotkań;
• tłumaczenia pisemne i ustne;
• prowadzenie korespondencji
• Zarządzanie hierarchią informacji przychodzących i wychodzących
• Prowadzenie kalendarza spotkań Zarządu
• Odbieranie i łączenie rozmów telefonicznych
Wymagania:
• wykształcenie minimum średnie;
• konieczna bardzo dobra znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego
• dobra znajomość pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych;
• doświadczenie minimum dwa lata na takim lub podobnym stanowisku;
• dokładność i systematyczność, dobra organizacja pracy;
• zaangażowanie w wykonywane obowiązki, samodyscyplina,
• dyspozycyjność
• czynne prawo jazdy kat. B
• znajomość kodeksu pracy oraz Kodeksu postępowania administracyjnego
• Pożądane cechy charakteru: komunikatywność, kreatywność, miła aparycja.
Oferujemy:
• Oferujemy ciekawą pracę w renomowanej, stabilnej firmie międzynarodowej oraz możliwości podnoszenia kwalifikacji i rozwoju.

Aplikacje proszę przesyłać na adres: rekrutacja@viktoriapolska.pl
W tytule proszę podać stanowisko : SEKRETARKA –ASYSTENTKA ZARZĄDU

Autor ogłoszenia

Viktoria Polska Sp. z o.o.

Telefon: 530004003