Kierownik Apteki - Kłodzko

Kierownik Apteki

Miasto: Ogłoszenia Kłodzko, Region: Lubelskie

Dla naszego Klienta – renomowanej sieci aptek, poszukujemy dynamicznej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kłodzko
Nr referencyjny: OP/13

Opis stanowiska:
•Całościowe zarządzanie placówką - zarządzanie wszelkimi sprawami administracyjnymi związanymi z prowadzeniem apteki
•Zarządzanie zespołem pracowników
•Kontrola i prowadzenie ewidencji leków, produktów leczniczych
•Nadzór nad recepturą i prawidłowym wydawaniem leków
•Weryfikacja i realizacja recept
•Dbanie o stan magazynowy apteki - kontakt z dostawcami oraz NFZ

Wymagania:
•Wykształcenie wyższe farmaceutyczne z wymaganym stażem pracy
•Prawo wykonywania zawodu
•Wysokie zdolności komunikatywne i interpersonalne
•Wysoka motywacja w osiąganiu celów biznesowych i marketingowych apteki
•Znajomość pakietu Office oraz programów aptecznych
•Kreatywność i dobra organizacja pracy
•Dyspozycyjność
•Doświadczenie w pracy w sieci aptek będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
•Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
•Stabilność zatrudnienia i możliwość dalszego rozwoju zawodowego
•Konkurencyjne wynagrodzenie
•Odpowiedzialność i samodzielność działania

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim na adres:opiotrowska@hrmastiff.pl z zaznaczeniem stanowiska w tytule wiadomości.

Do aplikacji prosimy załączyć klauzulę następującej treści: •”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych dla procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997R. o ochronie danych osobowych - Dz. U. Nr 133, poz.883)\"

Autor ogłoszenia

HR Mastiff

Telefon: 505 643 219